اعتماد برای خرید از ما

مشتریان عزیز لطفا قبل از سفارش و پرداخت وجه این صفحه را مطالعه بفرمایید.

- پروسه بسته بندی و تحویل کالا به اداره ی پست یک الی دو روز کاری می باشد . توجه داشته باشید بازه ی یک الی دو روز کاری زمان تحویل کالا به شما نیست و تحویل کالا به شما ، بستگی به سرعت عمل پست پس از تحویل کالا دارد.  (زمان تقریبی دریافت کالا توسط شما معمولا دو تا شش روز پس از تحویل کالا به پست می باشد که وابسته به بعد مسافت مبدا تا مقصد است. )

- کالا به صورت پیش فرض با پست پیشتاز ارسال میگردد و امکان ارسال با تیپاکس و باربری وجود ندارد.

-  تمامی کالاها اصل و اورجینال میباشند و دقیقا همان کالاییست که در سایر  فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی به فروش میرسد . پایین تر و رقابتی بودن  قیمت دلیلی بر فیک یا کپی بودن کالا نیست. لطفا مکرر در این مورد سوال  نفرمایید.

- کالاهای خریداری شده همراه با تمامی متعلقات درون جعبه ی آنها ارسال میگردند.

-پرداخت در محل (COD) برای هیچ کالا پشتیبانی نمی شود.

-کالاهای  خریداری شده توسط شما دارای گارنتی بلند مدتی شش ماهه ، یک ساله و یا دو  ساله نیستند اما  برای اطمینان از صحت عملکرد و سلامت و اصالت کالا ۴۸ ساعت مهلت تست (از زمان دریافت کالا توسط شما از نامه رسان پست )  از طرف ما برای تمامی کالاها قرار داده شده است.

-در صورت هرگونه عیب و نقص احتمالی تا ۴۸ ساعت کالا تعویض می شود.

-در مورد کالاهایی که موجودی انها محدود است اولویت با شخص یا اشخاصی است که پرداخت را زودتر انجام داده باشد.

-در  صورت اسیب دیدن فیزیکی کالا در پروسه حمل و نقل و پست ، مشتری موظف به  اطلاع رسانی اسیب دیدگی تا حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا به پشتیبان  های سایت میباشد. و پس از گذشت 24 ساعت از دریافت کالا هرگونه  اسیب دیدگی فیزیکی کالا برعهده ی مشتریست . ( تست فنی همانگونه که اعلام شد هفت روز  مهلت دارد. )

- هیچ کالایی به صورت اقساط در این وبسایت به فروش نمی رسد.

- نماد اعتماد الکترونیکی وبسایت و مدت زمان سابقه کاری ما درپایین وبسایت قابل مشاهده میباشد