اعتماد برای خرید از ما

نجیرم

شاید از خودتان سوال کرده باشید که چرا باید به ما اعتماد کنید و از ما خرید کنید ، ما در این پست میخواهیم به شما جواب بدهیم که چگونه میتوان به ما اعتماد کرد .

قبل از هر چیز باید به شما بگویم که ما بیش از 2 سال سابقه در این زمینه را داریم .

وبسایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است. بدست آوردن این نماد فقط برای وبسایت های معتبر امکان پذیر است و نشان دهنده ثبت کامل و قانونی مدیر مسئول و شرکت حقوقی پشتیبان وبسایت است. هرگونه تخلف این سایت از طریق وزارت صنعت و معدن قابل پیگیری و احقاق حق است. در بخش پایین سمت راست سایت شما می توانید با کلیک بر روی لوگوهای قرار داده شده کاملا صحت آدرس و مشخصات ما را ببینید .

همچنین با دریافت گواهینامه SSL از سایت جهانی GLOBAL شما کاربران دیگر نگران اطلاعات وارد شده در سایت ما نمی باشید با کمی دقت و جستجو در مورد این گواهینامه متوجه خواهید شد که تمامی اطلاعات وارد شده شما در وب سایت ما کاملا امن بوده و هیچگونه سوء استفاده ای از آن با حملات سایبری نخواهد شد. (برای چک کردن به بالای مرورگر خود توجه کنید در ابتدای آدرس وب سایت ما با قفل نشان داده می شود.)

و این نکته را عرض کنم تا به حال پیش نیامده است مشتری از ما محصولی را تهیه نماید و در اورجینال و اصلی بودن آن کوچکترین شکی به خود راه دهد. افتخار ما این است که تمامی محصولات بصورت اصلی و با قیمت مناسب بدست مشتری می رسد و مشتری از ما بخوبی یاد می کند.