لیزر بدن فیلیپس مدل Lumea BRI953/60

Philips Lumea Prestige IPL Hair Removal Device - BRI953/60

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تکنولوژی اصلاح: نوری (IPL)
  • مقاومت در برابر آب: ندارد
  • قابلیت شستشو: ندارد
  • منبع تغذیه: برق مستقیم ( باسیم) باتری قابل شارژ ( بی سیم)
فروشنده: ماه دیجیتال
ناموجود
18,448,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

لیزر  بدن فیلیپس مدل Lumea BRI953/60 طوری طراحی شده که قابلیت لیزر کردن تمام  نواحی بدن را دارد. این دستگاه مجهز به 3 سری است که برای نواحی بزرگ مثل  دست‌ها و پاها، صورت و نواحی محدود طراحی شده‌اند. به این صورت کاربر  می‌تواند در خانه کل بدن خود را به سادگی لیزر کند. برای این مدل سیستم  شناسایی رنگ پوست هم در نظر گرفته شده است. دستگاه با استفاده از این سیستم  رنگ پوست را تشخیص و میزان شدت لیزر را بر اساس آن تنظیم می‌کند تا به  پوست آسیبی وارد نشود.

معرفی

لیزر  بدن فیلیپس مدل Lumea BRI953/60 اولین دستگاه IPL خانگی جهان است. سری‌های  این مدل به صورت خمیده طراحی شده تا کامل سطح پوست را بگیرد. همچنین برای  آن 3 سری در نظر گرفته شده که کاربر با استفاده از آن‌ها می‌تواند موهای  بدن، صورت و نواحی محدود را لیزر کند. این دستگاه به حسگر SmartSkin مجهز  است که رنگ پوست را تشخیص می‌دهد و شدت لیزر را بر اساس آن تنظیم می‌کند.  استفاده به صورت باسیم و شارژی، سیستم ایمنی برای جلوگیری از فلش‌های  تصادفی و 5 حالت شدت لیزر از دیگر قابلیت‌ّای این محصول فیلیپس محسوب  می‌شوند. در ادامه لیزر بدن فیلیپس مدل Lumea BRI953/60 از جوانب مختلف  بررسی خواهیم کرد.

طراحی

ظاهر مدل Lumea BRI953/60 شباهت زیادی با دیگر مدل‌های تولید فیلیپس دارد. با  این تفاوت که قسمت مربوط به کنترل دستگاه‌ بالای آن تعبیه شده است. در  طراحی این دستگاه مبانی ارگونومیک رعایت شده‌اند. از این رو در دست گرفتن  آن بسیار ساده است و دست را خسته نمی‌کند. دکمه‌ی فلش یا پالس زدن دستگاه  دقیقا جایی که انگشتان دست قرار می‌گیرند تعبیه شده است که بهترین جا برای  این دکمه محسوب می‌شود. اما دکمه‌های دیگر دستگاه که مربوط به تنظیمات آن  می‌شوند بالای آن تعبیه شده‌اند. از این رو امکان این که کاربر هنگام فلش  زدن به صورت تصادفی تنظیمات دستگاه را تغییر دهد بسیار کم می‌شود. بالای  دستگاه می‌توانید دکمه‌های مربوط به تنظیم شدت و نشانگرهای آن، دکمه‌ی روشن  و خاموش و نشانگر شارژ دستگاه را ببینید. همچنین دکمه‌ی تشخیص رنگ پوست  نیز بالای دستگاه قرار دارد.

تناسب با انواع رنگ پوست و مو

دستگاه‌های  لیزر سری Philips Lumea از فناوری نور محوری با عنوان IPL بهره می‌برند. که باعث می‌شود چرخه‌ی رشد موها شکسته شود. پالس‌های نور ضعیف به ریشه‌ی  موها تابیده می‌شوند و پس از چند جلسه لیزر، رشد مجدد موها متوقف می‌شود. فناوری IPL از سال 1997 در کلینیک‌های پوست موجود است. اما فیلیپس امکان  استفاده از فناوری در خانه را فراهم کرده است. مطالعات نشان داده که پس از 3  تا 4 جلسه‌ی لیزر با فواصل 2 هفته‌ای، کاهش شدید در رشد موها مشاهده  می‌شود. برای حفظ نتایج بهتر است جلسات 4 تا 8 هفته یک بار تکرار شوند. اما  مهم‌ترین مزیت مدل Lumea BRI953/60 تاثیرگذاری آن روی گستره‌ی وسیعی از  طیف رنگ پوست و مو است. کسانی که موی بلوند تیره، قهوه‌آی و مشکی روی طیف  پوست سفید تا قهوه‌ای تیر دارند موثر است. البته این محصول فیلیپس مثل دیگر  دستگاه‌های لیزر قابلیت استفاده برای موی سفید، خاکستری، بلوند روشن و  قرمز را ندارد و برای پوست‌های تیره مناسب نیست.

یک دستگاه لیزر برای تمام بدن

از  آن‌جایی که مدل Lumea BRI953/60 با در نظر گرفتن تفاوت نواحی مختلف بدن  طراحی شده، برای آن سری‌هایی با حالت خمیده در نظر گرفته شده که کاربر با  استفاده از آن‌ها می‌تواند همه‌ جای بدن را لیزر کند. این سری‌ها که برای  بدن، صورت و نواحی محدود طراحی شده‌اند، از لحاظ شکل، اندازه و نوع فیلتر  با هم متفاوتند تا نیازهای نواحی مختلف بدن را برآورده کنند. فیلتر صورت  طراحی خاص و یک فیلتر اضافی دارد. این سری دهانه‌‌ای کوچک و فیلتری مخصوص  صورت دارد که باعث می‌شود کاربر بتواند موهای نواحی مثل بالای لب، چانه و  خط چانه را با دقت لیزر کرده و درد کمی احساس کند. آمار نشان می‌دهد 84٪  کاربران خانم از کاهش موهای صورت خود راضی بوده‌اند. سری دیگر که برای بدن  نواحی محدود طراحی شده، ظاهری خمیده و اندازه‌ای متوسط دارد. خمیده بودن  این سری باعث می‌شود به خوبی نواحی حدود و زیر بغل را پوشش دهد. دهانه‌ی  این سری تنها 3 سانتی‌متر مربع مساحت دارد. اما بزرگترین سری که برای نواحی  بزرگ مثل پاها طراحی شده، به داخل خمیده است تا این نواحی را به خوبی پوشش  دهد. با استفاده از این سری می‌توان نواحی مختلف مثل شکم، دست‌ها و پاها  را در زمانی کم لیزر کرد. دهانه‌ی این سری 4.1 سانتی‌متر مربع مساحت دارد.

مزایا و قابلیت‌ها

مدل  Lumea BRI953/60 به سیستمی با عنوان SmartSkin مجهز است که تنظیم شدت لیزر  را برای کاربر ساده کرده است. این سیستم به صورت خودکار طیف رنگ پوست را  تشخیص می‌دهد و بهترین حالت شدت تابش لیزر را برای آن طیف پوست انتخاب  می‌کند. به این صورت احتمال آسیب رسیدن به پوست به حداقل می‌رسد و لیزر  بیشترین تاثیر را روی ریشه‌ی موها می‌گذارد. یکی از قابیلت‌های دیگر این  دستگاه که کار کردن با آن را ساده‌تر کرده است، قابلیت استفاده به صورت  شاٰرژی و با سیم است. به این صورت کاربر می‌تواند بدون سیم از دستگاه  استفاده کند و آزادی عمل کامل داشته باشد. یا این که دستگاه را به برق وصل  کند و نگران تمام شارژ و وقفه افتادن در کار خود نباشد. در نهایت این که  مدل Lumea BRI953/60 هیچ نیازی شارژ کردن کارتریژ یا ژل ندارد. در واقع  دستگاه را وقتی از جعبه بیرون می‌آورید آماده‌ی استفاده است و تا 250000 هزار فلش کارایی دارد.

جمع‌بندی

در  پایان می‌توان گفت لیزر بدن فیلیپس مدل Lumea BRI953/60 برای کسانی که می‌خواهند در خانه موهای بدن خود را لیزر کنند و نیازی به دستگاه‌های تخصصی  ندارند بسیار مناسب است. قابلیت لیزر کردن تمام بدن این مدل را از بیشتر  دستگاه‌های لیزر خانگی موجود در بازار متمایز کرده است. به این صورت کاربر  دیگر نیازی ندارد برای خلاص شدن از شر موهای بدن از راه حل‌های دیگر  استفاده کند. همچنین امکاناتی که برای دستگاه در نظر گرفته شده استفاده از  آن را کاملا ساده و ایمن کرده است. البته که نتایج خوب استفاده از دستگاه  روی گستره‌ی وسیعی از طیف رنگ پوست و مو هم یکی مزایای اصلی مدل Lumea  BRI953/60 محسوب می‌شود.

تکنولوژی اصلاح
نوری (IPL)
مقاومت در برابر آب
ندارد
قابلیت شستشو
ندارد
منبع تغذیه
برق مستقیم ( باسیم) باتری قابل شارژ ( بی سیم)
فیلتر UV
دارد
تعداد سری
3 عدد ( برای صورت - بدن و نواحی حساس )
قابلیت شناسایی رنگ پوست
دارد
سایر ویژگی‌ها
اندازه‌ی سری بدن: 4.1 سانتی‌متر مربع
اندازه‌ی سری صورت: 2 سانتی‌متر مربع
اندازه‌ی سری نواح حساس: 3 سانتی‌متر مربع
دارای 5 شدت نور قابل تنظیم
قابلیت جلوگیری از فلش‌های تصادفی
زمان مناسب استفاده برای پاها: 8.5 دقیقه
زمان مناسب استفاده برای بیکینی: 2 دقیقه
زمان مناسب استفاده برای زیربغل: 2.5 دقیقه
زمان مناسب استفاده برای صورت: 1.5 دقیقه
عمر دستگاه: 250000 فلش

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...